Domain For Sale!

این دامنه به فروش می رسد

به شما تبریک می گوییم! شما این شانس را دارید که مالک این دامنه باشید و این دامنه می تواند آدرس سایت شما باشد. همین الان این دامنه را خریداری کنید و صاحب یک هویت مستقل در دنیای آنلاین شوید.

africansafaritours.ir

550 هزار تومان

تورهای سافاری آفریقا

1 در انبار

توضیحاتدامنه چیست؟

دامنه هویت اینترنتی شماست!

دامنه آدرس سایت اینترنتی شماست. برای مثال، دامنه ی سایت اینترنتی ما www.Pdomain.ir است.


راه اندازی وب سایت اینترنتی

شما می توانید برای خود یک وب سایت اینترنتی راه اندازی کنید و افراد با وارد کردن نام دامنه در مرورگرهای اینترنتی خودشان ( مثل اینترنت اکسپلورر، گوگل کروم، فایرفاکس، اپرا و ...) یا جستجو کردن در موتورهای جستجوگر (متل گوگل، یاهو، بینگ و ...) به سایت شما مراجعه کنند.

دامنه، دفتر کار اینترنتی شماست

همانطور که شما برای فعالیت اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، ورزشی یا هر فعالیت دیگر خودتان یک دفتر کار واقعی دارید و هر به هر کسی که مخاطب شماست، آدرس آن دفتر را می دهید تا به شما مراجعه کند، دامنه هم دفتر کار اینترنتی شماست و می توانید آدرس آن را به هر کسی بدهید تا به سایت شما مراجعه کند.

تفکر رو به جلو

وقتی مالک دامنه ی خودتان باشید، به جهانیان میگویید که در کار خود جدی هستید و به پیشرفت فکر می کنید. یعنی عصر دیجیتال را پذیرفته اید و همین موضوع میتواند اثرات زیادی روی مخاطبان شما داشته باشد. چون نشان می دهد شما همیشه به روز خواهید بود، با برنامه پیش میرید و از جدیدترین فناوری ها استفاده میکنید. حتی اگر در واقعیت هم اینطور نباشد، اما مالکیت نام دامنه این اثر را روی دیگران میذارد.

برند آنلاین خودتان را داشته باشید

اگر دامنه ی اختصاصی خودتان را داشته باشید، مخاطبان بیشتری از فعالیت شما با خبر می شوند. مخاطبان فعلی شما به راحتی نام دامنه ی شما را به خاطر می سپارند و آن را به دیگران معرفی می کنند.

حرفه ای جلوه کنید

داشتن دامنه شما را حرفه ای نشان می دهد.

ایمیل اختصاصی داشته باشید

داشتن یک دامنه ی اینترنتی به شما این امکان را می دهد که بی نهایت ایمیل اختصاصی برای دامنه ی خودتان داشته باشید. برای مثال با داشتن دامنه ی pars.ir می توانید ایمیل هایی مثل info@pars.ir یا shop@pars.ir یا هر ایمیل دیگری که بخواهید داشته باشید. داشتن ایمیل اختصاصی به شما اعتبار می بخشد و شما را حرفه ای تر نشان می دهد.

نگهداری دامنه کم هزینه است

هزینه ی نگهداری سالانه ی یک دامنه در مقابل ارزش مادی و معنوی آن بسیار ناچیز است. هم اکنون دامنه های ملی با پسوند .ir را می توان با هزینه ی ناچیز ۲۰ هزارتومان برای ۵ سال تمدید کرد.

داشتن دامنه، سرمایه گذاری است

دامنه روز به روز ارزشمندتر می شود و مثل سرقفلی مغازه، با توجه به میزان فعالیت شما و بدست آمدن اعتبار بیشتر و بازدید کننده ی بیشتر ارزش بیشتری پیدا می کند. اگر روزی تمایل نداشتید فعالیت خود را بر روی دامنه تان ادامه دهید، می توانید آن را به خریداران احتمالی با قیمتی بیشتر از قیمت خریدتان بفروشید.
توضیحات تکمیلی
برند
رنگبندی
نحوه خرید و ارسال

لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum)

طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید، تا از نظر گرافیکی نشانگر چگونگی نوع و اندازه فونت و ظاهر متن باشد.

لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum)

  • لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum).
  • لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum).
  • لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum).